Знімаєм розміри
Демонтуємо старі вікна-двері
Привозимо замовлення
 
укр
МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ТА АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ
 
Головна


 

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ  

за участі АТ «Ощадбанк»

     запроваджена постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 р. № 231

(вступила в дію 06.05.2015 р.)

 

Умови кредитування фізичних осіб на придбання вікон з двокамерним енергоефективними склопакетам (з енергозберігаючим склом) :

v     Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.

v     Початковий внесок – від 10 % вартості товару

v     Cтрок кредитування – до 3 років

v     Процентна ставка – 25 % річних

v     Разова комісія за надання кредиту – 3 % від суми кредиту

v     Перелік документів – паспорт, податковий номер, документ про отримані доходи за 6 місяців, рахунок-фактура на товар, інші (за необхідності)

         Держава компенсує за Вас 30% але не більше 10 тис. грн     

        Детальніше на сайті  "Ощадбанку"  http://www.oschadbank.ua/ru/energo/


 

     Увга ! Знижки на металопластикові Вікна ! Дзвоніть по номеру 585-240 аба 050 355 88 60 !

 

 

      Металопластикові вікна вже давно перестали бути предметом розкоші, який можуть дозволити собі не всі. Металлопластикові вікна стали сьогодні звичайним явищем, вони стрімко завойовують популярність серед населення. У наш час існує безліч фірм і компаній, які пропонують своїм клієнтам металопластикові вікна і двері, і тепер основна проблема для людини - зробити правильний вибір фірми. І Ваш вибір - це компанія «Софія Люкс ЛТД». Чим же компанія «Софія Люкс ЛТД» вигідно відрізняється від інших компаній, який пропонують металопластикові вікна та двері?

 

       По-перше, досвід компанії на ринку. Компанія «Софія Люкс ЛТД» займається виробництвом металопластикових вікон вже 17 років.

 

      По-друге, складові для виготовлення вікон. Багаторічний досвід компанії «Софія Люкс ЛТД» дозволив їй зупинити свій вибір на найкращому виробнику металевих і алюмінієвих профілів - німецькому профілю «Artek», який є провідною європейською торговою маркою, і турецьких профілів, лідерів на ринку Туреччини, які пройшли всі випробування якості. Продаж металопластикові вікна Чернівці, монтаж металопластикові вікна, виготовлення металопластикові вікна.

 

      По-третє, наявність власного виробництва. Компанія «Софія Люкс ЛТД» сама виробляє свою продукцію, з високоякісних матеріалів. Ми повністю відповідаємо за якість нашої продукції і гарантуємо її довговічність.     
По-четверте, асортимент, який пропонує компанія. Серед асортименту продукції особливо виділяється різноманітність пропозицій склопакетів. Застосування їх різних варіантів дозволяє досить ефективно захищати вікна від зломів, розбитого скла і сторонніх поглядів, підвищує додаткову теплоізоляцію взимку і світлозахист влітку. Фасадні системи естетично вписуються в будь-який архітектурний стиль і мають широку гаму кольорових рішень.

 

      У п'ятих, рекомендації клієнтів і знайомих. На сьогоднішній день віконні та дверні системи від Софії Люкс ЛТД перетворилися на візитну картку сучасних будівель. Клієнти, хто хоч раз звернувся до нас, рекомендує компанію «Софія Люкс ЛТД» своїм друзям і знайомим. Виробництво металопластикові вікна Чернівці та монтаж металопластикові вікна. 

     
По-шосте, ставлення до клієнта. У відносинах з клієнтами та партнерами компанія «Софія Люкс ЛТД» керується, перш за все, етичними і моральними нормами (чесність, сумлінність, неухильне виконання прийнятих на себе зобов'язань, професіоналізм, повага інтересів клієнта), які створюють атмосферу довіри і відповідальності. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Зняття розмірів, демонтаж старих вікон і доставка у нас здійснюється безкоштовно. 
 
 Ми робимо найкращі металопластикові вікна в Чернівцях, ми гарантуємо їх якість.

        Компанія «Софія Люкс ЛТД» - ми зробимо Ваш будинок краще, затишніше, тепліше.

Нашим клієнтам знижка на відпочинок «Перевал Німчич».

«Перевал Німчич» кличе вас!
  • Наші клієнти
  • Ворота
  • Вікна, Двері
  • Фасади
  • Різне

Copyright © sofialux.com.ua 2010
All rights reserved
Создание сайтов на системе GBC
Сайт працює на системі управління GBC
Бізнес каталог GBC